Біопромінь, ПП 

Украина

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать
×

Біопромінь, ПП 

Біопромінь – офіційний дистрибутор SYRO technologies ltd. (Ізраїль) на ринку України. SYRO technologies ltd. – один із перших та провідних у світі розробників фототерапевтичних винаходів, що використовують силу світла для лікування

.

За останні 10 років SYRO technologies ltd. розробила, протестувала та запатентувала свої основні Biolight технології, що використовують низько-рівневе світло вузького діапазону для прискорення процесів одужання тіла.

Даючи ґрунтовні широкі знання про клінічні випробування приладів фототерапії та всезростаючу потребу в натуральних ліках, SYRO technologies ltd. використовують дані технології, як базу для неповторних ефективних фототерапевтичних винаходів, кожен з яких пропонує лікування без операційного втручання, без використання ліків або знеболюючих наркотичних речовин.


 

Прилади розроблені для широкого вжитку, що є адекватним, узгодженим рішенням в умовах відсутності на ринку товарів такого профілю широкого розповсюдження і використання.


 

SYRO technologies ltd. - одна з перших, хто використовує низькорівневе світло для лікування компактними, ефективними пристроями, пристосованими для використання як вдома, так і в лікарні.